Hunger games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Näljamängud
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Y U no signup?
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» asdfghjkl
Natuke abi oleks alati tore... Emptyby Cecilie McClurken Nelj Juun 20, 2013 2:16 pm

» Ka pimedus liigub valguse kiirusega.
Natuke abi oleks alati tore... Emptyby Katey McKenzie Nelj Juun 13, 2013 11:28 am

» Play-by'd
Natuke abi oleks alati tore... Emptyby Tristan Murdock Reede Märts 08, 2013 3:48 pm

» Ringkondade taotlemine
Natuke abi oleks alati tore... Emptyby Tristan Murdock Reede Märts 08, 2013 3:38 pm

» Tristan Murdock
Natuke abi oleks alati tore... Emptyby Tristan Murdock Nelj Märts 07, 2013 8:16 pm

» Natuke abi oleks alati tore...
Natuke abi oleks alati tore... Emptyby Cecilie McClurken Püh Märts 03, 2013 8:41 am

» Theodoros Colobert
Natuke abi oleks alati tore... Emptyby Theodoros Colobert Kolm Dets 26, 2012 2:57 pm

» Mida kuulad?
Natuke abi oleks alati tore... Emptyby Cecilie McClurken Püh Dets 09, 2012 9:24 pm

» Kim Taeyeon
Natuke abi oleks alati tore... Emptyby Kim Taeyeon Laup Nov 24, 2012 2:42 pm

» OTSITAKSE MODERAATOREID!
Natuke abi oleks alati tore... Emptyby Cecilie McClurken Esm Nov 12, 2012 9:01 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Veeb 01, 2024 11:25 pm
Affiliates
Natuke abi oleks alati tore... 301h8n4

 

 Natuke abi oleks alati tore...

Go down 
2 posters
AutorTeade
Emmalina Reynolds

Emmalina Reynolds


Posts : 73
Join date : 04/07/2012

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyEsm Nov 26, 2012 9:24 am

Emmalina oli 6.ringkonnas, see oli üllatus, ta polnud kunagi varem siin olnud, ega tegelikult polnud kavatsenud ka kunagi siia tulla, kuid see oli ainus ringkond, kus elas talle teadaolevaid sugulasi, ehk siis tema vanatädi, kes oli väga haige. Emma oli ajutiselt siia transporditud, et ta saaks vanatädi eest hoolt kanda. Selleks oli kulunud üks jänes ja korvitäis mustikaid, et valvurid oleks neiu rongi tagaossa pakiruumi viinud ja tal kuuendasse ringkonda sõita lubanud. Neiul olid seljas ta parimas riided: mugavad saapad, teksapüksid, topp ja käes oli tal kohver, kus olid ta ülejäänud riided, neid polnud väga palju, nagu oli oletada, aga seal oli ka Emma ema lemmikkleit, mille neiu oli kõheldes kotti pannud. Nüüd vaatas Emma ringi, silmad suured ja taipas oma viga, kuidas peaks ta vanatädi juurde jõudma, tal polnud õrna aimugi, kus too elama peaks. Kui ta proovis abi küsida, kõnniti neiust lihtsalt mööda. Seda tunnet Emma teadis, ka tema oli oma ringkonnas võõrastegi nii teinud, kellel oleks siis aega mingit last aidata, kui oli olemas võimalus, et nad võiksid sellepärast õhtul tühja kõhuga magama minna. Emma seisis keset peaväljakut, kuni talle hakkasid lähenema rahuvaljavad. Neiu paaniline pilk otsis kedagi, kes oleks saanud teda aidata, kuid kõik inimesed kõndisid temast mööda, liiga mässitud oma igapäevastesse tegemistesse, mitte huvitatud temast, lihtsalt ühest noorest neiust, kes seisis keset peaväljakut, kõhetu kohver käes.

OT: et siis, kes tahab liituda.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyEsm Nov 26, 2012 4:56 pm

Cecilie oli juba mitu päeva käinud niisama oma ringkonnas ehk siis 6.'ndas niisama ringi.Ta üritas leida omale elmis kohta kuna vanemad viskasid ta nüüd lõpuks kodust välja. See ülesanne aga näis üsnagi võimatu kuna esiteks ei olnud neiul piisavalt raha, et midagi osta või üürida. Kõik kohad olid nii kallid. Seega elas ta praegu lageda taeva all. Niisama kõndides nüüd keskväljakul ta märkas seal ühte võõrast tüdrukut, keda ta polnud kohe kindlasti siin varem näinud. CeCe siiski teadis enam vähem kõiki selle ringkonna inimesi. Ta mõtles ka alguses mööda kõndida nagu teisedki aga siiski ta kõndis tüdruku juurde. "Tere," lausus ta siis sellele tüdrukule. "Ma tean, et te ei ole siit ringkonnast seega mis te teete siin?" küsis ta üsnagi vaikselt, nii et kõik ei kuuleks seda kuna ta ei taha pahandustesse sattuda ja samas ta ei soovi seda ka sellele võõrale tüdrukule.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Emmalina Reynolds

Emmalina Reynolds


Posts : 73
Join date : 04/07/2012

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyTeis Nov 27, 2012 4:26 pm

Emma pöördus võõra tüdruku poole ja langes talle kaela, neiut tugevalt kallistades. "Maria, ma teadsin et su vanemad ütlevad jah, meil tuleb nii äge pidu." lausus neiu eriti valja häälega, silmanurgast rahuvalvajaid piiludes. Nood lähenesid ikka veel tüdrukute poole, nüüd juba uudishimulikud.. "Palun aita mind." sosistas Emma võõrale kõrva ja astus veid eemale, paaniline pilk silmades.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyTeis Nov 27, 2012 4:36 pm

Cecilie siis kallistas teda vastu ka nii igaks juhuks või midagi sellist. "Tuleb jahm," lausus CeCe siis. "Ikka aitan kui oskan," sosistas Amy siis vastu. Ta oli ennem neid rahuvalvajaid näinud ja see on üks põhjustest mis ta soovis seda võõrast aidata.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Emmalina Reynolds

Emmalina Reynolds


Posts : 73
Join date : 04/07/2012

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyKolm Nov 28, 2012 5:14 pm

Emma naeratas säravalt rahuvalvajate poole, haaras siis võõral neiul käest ja hakkas teda minema vedama. Rahuvalvajad silmitsesid tüdrukuid veidi kahtlevalt, kuid naasid oma tööpostidele, püssid kätte surutud. Emma vedas neiu kuhugi väljaku tahanurka, kus nende ja sõdurite vahel oli paks post ning pöördus siis võõra poole. "Ma olen... mm, ma olen Selena." lausus Emma kõhkleva naeratuse saatel, ei hakanud oma nime välja laduma. "Aitäh, et sa mu nende käest päästsid." osutas Emma sõdurite poole.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyKolm Nov 28, 2012 7:10 pm

Cecilie siis järgnes sellele võõrale tüdrukule sõnagi lasumata. Kui nad olid jõudnud kuhugi väljaku tahanurka, kus nende ja sõdurite vahel oli paks post siis hakkas see tüdruk rääkima. "Ma olen Cecilie, võid öelda CeCe," lausus ta siis ka oma nime. "Pole tänu väärt. Ma lihtsalt ei tahtnud, et sa sattuksid pahandustesse," lausus CeCe siis korraks naeratades.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Emmalina Reynolds

Emmalina Reynolds


Posts : 73
Join date : 04/07/2012

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyNelj Nov 29, 2012 8:26 pm

"Sa oled vist ainuke inimene siin ringkonnas, keda see huvitab." kirtsutas neiu nina ja nearatas siis. "Aga ma olen tänulik, et sind huvitas. Ma oleksin ikka väga suures jamas olnud muidu." noogutas Emma ja noogutas. "Tere Cecilie." ütles Emma ja mõtles, kas see on ikka tüdruku õige nimi või mitte.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyReede Nov 30, 2012 3:31 pm

"No ma tean, ega siin ei olegi väga abivalmid inimesed. Mõni üksik leidub," lausus Cecilie siis ning vaatas niisama, enda ümber ringi. "Pole tänu väärt, tean ise kui suurte probleemi sa võid sellega sattuda," lausus CeCe siis korraks naeratades. "Tere Selena," lausus siis CeCe talle. "Mida sa ikkagi siin teed. äkki saan sind ka sellega aidata," ütles siis Amy korraks naeratades.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Emmalina Reynolds

Emmalina Reynolds


Posts : 73
Join date : 04/07/2012

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyPüh Dets 02, 2012 9:04 pm

"Emm, ma tegelikult tulin siia, et..." hakkas neiu rääkima ja vaikis järsku. Ta polnud kindel, kas võib seda tüdrukut usaldada. Kuigi CeCe oli just ta elu ilmselt päästnud. "Ma tulin siia vanatädi eest hoolitsema. Ta on väga haige ja sureb varsti. Emm, ta nimi peaks olema Isabel Dumkin, või midagi sellist." rääkis "Selena" peale hetkelist kõhklust välja. "Kas sa tead, kus ta elab?" küsis neiu Cecilie käest.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyPüh Dets 02, 2012 10:17 pm

"Oh, see tore tädikene elab... em...," lausus Cecilie ning üritas meenutada, kus täpselt ta elab. "Ma ei oska nii täpselt seletada aga ma võin näitada, kus ta elab," lausus CeCe paari sekundi pärast. Ta teab, kus see tädikene elab kuna ta oli kunagi tema naaber, kui ta elas veel vanematega.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Emmalina Reynolds

Emmalina Reynolds


Posts : 73
Join date : 04/07/2012

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyKolm Dets 05, 2012 7:45 pm

"Päriselt? Aitäh." tänas Emma ja naeratas kergelt. Rahuvalvajad olid juba unustatud ja neiu mõtles oma vanatädile, kelle eest ta peab hoolitsema ja kõigile nendele uutele tutvustustele, mida ta väga varsti lootis saada. "Siin ringkonnas on ju ka lapsi?" küsis neiu kõhklevalt CeCe käest.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyKolm Dets 05, 2012 8:12 pm

"Pole tänu väärt, aitan alati kui saan," lausus Cecilie korraks naeratades. "Hm.. lapsi on siin küll ja mõnes peres isegi liiga palju," vastas ta küsimusele. "Palun, järgne," lausus CeCe ning hakkas siis vaikselt selle tädikese maja poole kõndima.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Emmalina Reynolds

Emmalina Reynolds


Posts : 73
Join date : 04/07/2012

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyEsm Dets 10, 2012 9:16 pm

"Sa oled siin ringkonnas ilmselt ainus, kes suudab oma väärtuslikku aega aitamisele kulutada." pomises Emma omaette. Ta oli ikka veel pisut solvunud, kuna ükski inimene teda aidata ei püüdnud. "Kuhugi mujale mul polegi minna. Oma kodus on asjad nii hullusti, et vahel tahaks ära joosta, kuid ma ju ei saa." jutustas neiu kõndides. "Näljamängudeks pean ma tagasi minema, muidu piinatakse mu perekonda. Selleks ajaks on vanatädi ilmselt juba surnud." ohkas Emma veidid kurvalt. Looduse käik, keegi sünnib, keegi sureb, eksole.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyTeis Dets 11, 2012 2:35 pm

"Kui aus olla siis on tegelt neid veelgi aga enamus neist ei soovi eriti võõraid inimesi aidata," lausus Cecilie kuna ta siiski kuulis seda mida Emma pomises. "Nojahm. Mul on kodune olukord veel hullem," pomises CeCe seal nüüd omaette. "Ega ilmselt pead jahm," pomises Cec nüüd edasi seal ning samas ise kõndis selle vanatädikese maja poole.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Emmalina Reynolds

Emmalina Reynolds


Posts : 73
Join date : 04/07/2012

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyPüh Veeb 24, 2013 11:01 am

"Mis sul siis kodus toimub?" küsis Emma veid kahtlevalt. Tema kodust palju hullemat oli raske ette kujutada. Neiu silmitses CeCet ja kortsutas kulmu. Neiu ei näinud välja nagu need hulkurid tema ringkonnast kellel kõige halvemini läks. Ta oli korralikult riides ja puha ju.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... EmptyPüh Märts 03, 2013 8:41 am

"Mu vanemaid pole minu elu juba huvitanud sellest ajast kui sündisin. Mind kasvatas üles mu vanem õde. Nüüd kus tal on oma pere kolis ta välja paar aastat tagasi," lausus Cecilie vaikselt aga nii et Emma kuuleks. "No ja vend on ka omal elul. No ja nüüd paar päeva tagasi viskasid mu vanemad mu kodust välja, mul pole kuskil elada hetkel," lausus CeCe vaikselt ning üsna pea märkas oma kodumaja. Ta vaatas selle poole ning proovis mitte nutma hakkata.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Sponsored content





Natuke abi oleks alati tore... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Natuke abi oleks alati tore...   Natuke abi oleks alati tore... Empty

Tagasi üles Go down
 
Natuke abi oleks alati tore...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hunger games :: Panem :: 6. ringkond :: Väljak-
Hüppa: