Hunger games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Näljamängud
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Y U no signup?
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» asdfghjkl
Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Emptyby Cecilie McClurken Nelj Juun 20, 2013 2:16 pm

» Ka pimedus liigub valguse kiirusega.
Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Emptyby Katey McKenzie Nelj Juun 13, 2013 11:28 am

» Play-by'd
Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Emptyby Tristan Murdock Reede Märts 08, 2013 3:48 pm

» Ringkondade taotlemine
Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Emptyby Tristan Murdock Reede Märts 08, 2013 3:38 pm

» Tristan Murdock
Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Emptyby Tristan Murdock Nelj Märts 07, 2013 8:16 pm

» Natuke abi oleks alati tore...
Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Emptyby Cecilie McClurken Püh Märts 03, 2013 8:41 am

» Theodoros Colobert
Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Emptyby Theodoros Colobert Kolm Dets 26, 2012 2:57 pm

» Mida kuulad?
Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Emptyby Cecilie McClurken Püh Dets 09, 2012 9:24 pm

» Kim Taeyeon
Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Emptyby Kim Taeyeon Laup Nov 24, 2012 2:42 pm

» OTSITAKSE MODERAATOREID!
Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Emptyby Cecilie McClurken Esm Nov 12, 2012 9:01 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Veeb 01, 2024 11:25 pm
Affiliates
Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. 301h8n4

 

 Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyReede Aug 17, 2012 1:15 pm

OT: CeCele Razz

Kat avas oma välisukse ja lasi CeCe sisse. Ta ei tundnud enam päikese sooja silitust, ukse kriuksumist ega tuule vaikset kohinat. Ta ei tundnud midagi peale külma koridori. Kat avas oma koduukse ja näitas CeCele teed. Kat astus sisse ja talle tuli vastu kodusoojus või midagi. Ta kodu lõhnas küll koogi järele, mida ta eile tegi ja polnud seda veel ära süüa jõudnud. Kat patsutas oma kõhule, et veenduda, kas ta viitsib kooki teha. Ta avas külmkapi ja sealt vaatas vastu mingisugune meekook midagi sellist oli ta netist lugenud vähemalt. Midaiganes. Igatahes.. " Kas sa oled seda kooki söönud? " ütles Kat, võttes koogi külmkapist välja ja asetades selle lauale. Laua juures olid kaks, mingist heledast puidust tehtud, pehmendusega ja pika seljatoega tooli. Laud oli tehtud samasugusest puidust ja seal peal olid kaks pitsist meisterdatud laudlina. Või taldriku alus või mis see oli.. " Või teen teist kooki? " Kat mõtles natuke, mida ta ennist öelnud oli. " Ega te pahanda, et ma teile "sina" ütlesin? " Kat võttis ülemisest kapist kaks roosat, sangaga tassi, millele oli peale tehtud armsad südamed. Kat pani tassid kohviaparaadi alla. Samalajal võttis Kat kapist suhkru ja külmkapist piima, mille ta lauale asetas. Kat naeratas ja ootas edasi.

OT: Kook ja köök umbes sarnased. Aint kook on lahtilõikamata.

Spoiler:
Spoiler:

Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyReede Aug 17, 2012 1:21 pm

CeCe siis astus Kat'i majja sisse ja vaatas mõnda aega siin niisama ringi. "Em, ei ole. Ma olen üldse kooke väga harva söönud. Viimati oli see mingi 4 aastat tagasi kui õde seda tegi aga ta elab nüüd oma elu," lausus CeCe ja istus ühele toolile. "See kook sobib ka muidugi," lisas ta juurde korraks naeratades ja heitis siis oma pilgu koogile. "Ei pahanda," lausus ta ja vaatas tüdruku poole korraks naeratades.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyReede Aug 17, 2012 5:24 pm

Kat naeratas, vaadates, kuidas kohvi tassi lirises. See oli nii midagi meenutav heli. Mida meenutav? Seda Kat hetkel ei tea, aganoh.. Ja tass oligi täis lirisenud, nagu Kat seda mainis. Kat tõstis tassid lauale ja vaatas CeCet. " Ahjaa.. " lausus Kat midagi meelde tuletades. Ta ümises mingit lugu, võttes kapist välja ümarad taldrikud, millele olid peale tehtud mingisugused nartsisse meenutavad lillekesed. Kat pani taldrikud lauale ja tõstis ühe taldriku ühele laualinale, teise teisele laualinale. Viimane asi oli veel.. Nuga, lusikad ja mingi asi veel, millega kook taldrikule tõsta. Kat asetas lusikad taldrikutele. Ta lõikas koogi lahti, kaheksaks võrdseks tükiks. Kat võttis siis mingisuguse asjanduse. Koogilabidas? Tõstis sellega koogid taldrikutele. Kat istus, vaadates CeCet. " Niisiis.. Räägi natukene endast? " Ta vaatas kooki, võttis natukene seda lusikale ja pani suhu. Ja jäi siis CeCet vaatama.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyReede Aug 17, 2012 5:35 pm

"No olen oma peres kolmas laps. Vanemad ei ole oma lastest eriti kunagi hoolinud, mind kasvasta üles mu vanem õde, kes aga on nüüd oma elu peal. Nüüd pean ise kõigega hakkama saama põhimõteliselt, varsti pean ka omale oma kodu otsima kuna vanemad kavatsevad mu välja visata," lausus siis CeCe midagi ja võttis ühe ampsu sealt koogist, see kook oli palju parem kui tema õe tehtud kungi olid.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyLaup Aug 18, 2012 12:27 pm

Kat sõi oma kooki päris isuga, kuulates, mida CeCe räägib. Kuni kook juba otsas oli.. Kat vaatas CeCet. " Ahsoo.. No olgu, " ütles Kat viimast kohvipera juues. Ta pani tassi lauale ja vaatas laualina. Ja jälle hakkasid mõtted tüütama. Seekord tal tuli tal mõtted perekonnast, sõpradest, lähedastest.. " Nojah. Ma olen küll võõras, aga sa võid siin ööbida, kui vaja, " lausus Kat armsalt naeratades " kui sa tahad, " Kat võttis oma nõud, tõusis püsti ja pani nõudepesumasinasse. See järel istus ta jälle ja ootas CeCe vastust.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyLaup Aug 18, 2012 3:43 pm

"Ma tahaks ikka enda ringkonda elama jääda, sest on sealse eluga juba harjunud. Aga muidu tänan. Sa pole esimene, kes pakub enda juurres ööbimskoha," lausus CeCe ja sõi oma koogi lõpuni. Vahepeal jõi ka kohvi peale. "Aga räägi sa endast midagi," lausus Amy.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyLaup Aug 18, 2012 4:04 pm

Kat lõpetas laualina vaatamise ja vahtis CeCet. " Mhm, " ütles ta vaid noogutades CeCe jutule. Kat sirutas oma selja sirgeks, tõstis oma käed lauale ja mõtles.. Midagi ei tule välja.. Katil tuli tunne, nagu tal poleks kedagi olnudki. Imelik. " Mida sa teada täpsemalt tahaksid? " küsis Kat CeCelt. Kat otsis oma pilguga põrandat ja lootis, et ta midagi pikka jutustama ei pea.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyPüh Aug 19, 2012 8:04 am

"Ma ei tea. räägi midagi mida ise tahad," lausus CeCe ja vaatas seda laualina nüüd. Ta tegelt võiltes hetkel pisaradega, see rääkimine vanemadest, õest toob talle viimasel alati pisarad silma. Ta ei tohiks küll nüüd siin nutma hakkata.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyPüh Aug 19, 2012 1:03 pm

Kat sirutas oma selga, pani käed lauale ja hakkas mõtlema. Noh, ega seal midagi erilist küll rääkida ei ole aga jah.. " Olen siis 18 aastane, nojah. Suhteliselt vana, et emast ja isast lahku elada agajah.. Sündisin Londonis, olin seal ülikoolini. Sündisin perre teise lapsena, " Katie pilk otsis põrandat. Ta ei tundnud sellest rääkides küll enam igatsust, kuigi tungis Kati näole pisar. Ta küll pühkis selle ära. Ja rääkis edasi nii, nagu poleks midagi juhtuud. " Nojah, kui ma olin ülikoolis peaaegu lõpule jõudnud, hakkas mu pere vaikselt lagunema; Ema suri autoõnnetuses, kuna olime jäänud ainult mina, õde ja isa, suri vanaema, seejärel ka isa. Õde on mul Londonis, mingi tööotsa peal, " Kat tõstis pea ja vaatas CeCet. Kat tundis end kui lähedase kõrval.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyPüh Aug 19, 2012 1:37 pm

Cecilie kuulas huviga Katy juttu. "Ahah," lausus CeCe vaid, muud ta ei osanud öelda selle juttu peale eriti. "Ma olen muidu 16. aastane," ütles ka Amy niisama oma vanuse siis tüdrukule. Ta jõi oma kovi lõpuni ja ei osanud enam eriti midagi rääkida. Ta ei võitelenud enam õnneks pisaradega.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyPüh Aug 19, 2012 1:48 pm

Kat noogutas CeCe vanusele. " No ega eriti suurt vahet vist polegi " ütles ta ja naeratas korraks. Kat vaatas aknast välja. Midagi erilist seal polnud, kuid kuidagi imelikult pimedaks oli läinud. Me oleme vist päris pikalt siin vestelnud, mõtles Kat kella vaadates, mis tema käe peal oli.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyPüh Aug 19, 2012 1:53 pm

Cecilie vaatas ka siis korraks aknast välja ja nägi, et väljas oli pimedamaks läinud. "Ma peaks vist kodu poole minema hakkama, väga pimedas ei pruugi ma koduteed üles leida," lausus CeCe naeratades.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyPüh Aug 19, 2012 1:55 pm

" Ahah.. No olgu, " ütles Kat veidi mornil häälel. " Sa võid mind veel külastada, " lausus Kat lahkelt. Kat tõusis püsti ja vaatas ust. Ta avas selle lukust ja tegi ukse lahti. Koridorist tuli jubedalt külma. Täna peab vist soojust juurde keerama..
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyPüh Aug 19, 2012 2:01 pm

"Eks ma ikka tulen sulle külla kui ma aega leian," lausus CeCe naeratades, ise samal ajal püsti tõustes ja kõndis see järel koridori, kus oli tõesti külmem kui toas aga ta ei teinud sellest väljagi. "Eks näeme siis kunagi veel," lausus CeCe ja naeratas siis korraks Kat'ile. "Tänan, maitsa kohvi ja koogitüki eest," ütles ta veel viisakalt ja lahkus siis Kat'i kodust enda kodu poole, kuhu tal ei olnud tegelt üldse soovi minna.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. EmptyPüh Aug 19, 2012 2:21 pm

Kat pani ukse kinni ja naeratas. Lõpuks ometi, mõtles Kat, on saanud ta kellegi, kellega saab rääkida saladustest ja kõigest muust, millest sõpradega räägitakse.No loodame, eks ole.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.   Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu. Empty

Tagasi üles Go down
 
Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm peaaegu võimatu.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Suur moderaatorite otsing!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hunger games :: Väljaspool rollimängu :: Surnuaed-
Hüppa: