Hunger games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Näljamängud
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Y U no signup?
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» asdfghjkl
Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Emptyby Cecilie McClurken Nelj Juun 20, 2013 2:16 pm

» Ka pimedus liigub valguse kiirusega.
Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Emptyby Katey McKenzie Nelj Juun 13, 2013 11:28 am

» Play-by'd
Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Emptyby Tristan Murdock Reede Märts 08, 2013 3:48 pm

» Ringkondade taotlemine
Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Emptyby Tristan Murdock Reede Märts 08, 2013 3:38 pm

» Tristan Murdock
Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Emptyby Tristan Murdock Nelj Märts 07, 2013 8:16 pm

» Natuke abi oleks alati tore...
Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Emptyby Cecilie McClurken Püh Märts 03, 2013 8:41 am

» Theodoros Colobert
Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Emptyby Theodoros Colobert Kolm Dets 26, 2012 2:57 pm

» Mida kuulad?
Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Emptyby Cecilie McClurken Püh Dets 09, 2012 9:24 pm

» Kim Taeyeon
Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Emptyby Kim Taeyeon Laup Nov 24, 2012 2:42 pm

» OTSITAKSE MODERAATOREID!
Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Emptyby Cecilie McClurken Esm Nov 12, 2012 9:01 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Veeb 01, 2024 11:25 pm
Affiliates
Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. 301h8n4

 

 Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyNelj Aug 16, 2012 1:11 pm

Kat istus voodil ja mõtles millestki. Millest, seda Kat hetkel otsustada ei oska.. Nii palju mõtteid ühe korraga pole võimalik, mõtles Kat. Mõne aja pärast tõusis ta ja pani end riidesse. Ta pani endale selga valge, nahkhiirelõikega särgi, mille varrukad olid üpris lühikesed ja heleroosad, lipsuga pihapüksid. Päike hakkas vaikselt pilvede tagant välja tulema ja Kat otsustas kodust välja astuda ja tänavale minna. Ta istus pingile. Kat vaatas, kuidas kõik aina sebisid ringi. Oleks ise ka viitsiks midagi sellist praegu. Ta vaatas ja vaatas, kuni sukeldus jälle oma mõtetesse.

OT: Riietus..
Spoiler:

Ja keegi võiks tulla eksole Smile
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyNelj Aug 16, 2012 8:36 pm

Cecilie oli siis täna vara hommikul kodus lahkunud. Tal oli plaan metsa jahile minna algul aga kuna seda üksi veidikene igav teha siis ta otsustas ta jalutada niisama. Ühel hetkel avastas ta end 1. ringkonnast, kuidas ta täpselt siia oli saanud seda ta ei mäletagi enam, ta oli olnud ametis oma mõtetega. Mis need olid, seda ta enam ei mäletagi. Ta istus mõne aja pärast ühe pingile ja vaatas niisama ringi. Kõik aina läksid kuskile. Õnneks keegi eriti CeCe'le tähelepanu ei pööranud, kuigi tegelt peaks ta peaks teistele silma jääma, et ta ei ole siit ringkonnast vms.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 6:06 am

OT: Istusid minu kõrvale v mujale? Muudan pärast ära, kui valesti.

Katile tuli mõtetega kaasa ka oma perekond, mis kõik mitteparajal ajal lahku oli läinud. Piin oli sellist elu elada, teades, et sul on ainult õde veel elus. Aganoh, õnneks saame me tihti kokku jms. Mis ma sellest räägin. Kat märkas, et keegi oli tema kõrvale istunud. Kat oli siit tavaliselt kõiki tundnud. Kas ta mõte vedas siis alt? Ometigi oli ju keegi võõras tema kõrvale, pingile istunud. Kat tõstis pea oma jalgadelt CeCe poole: " Olete uus siin? " Küsis ta naeratusega. " Pole näinud teid varem siin.. Või olen ma midagi maha maganud? "
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 6:14 am

OT: Ma ei tea täpselt kuhu ta istus. Ta võis sinna ka istuda.

CeCe ehmus korraks kui keegi hakkas temaga rääkima. "Ei, ma ei ela üldse siin ringkonnas. Ma sattusin siia täiesti kogemata. Ise ka ei tea miks ma siin olen. Niisama jalutasin ja siis järsku avastasin end siit," seletas siis Amy midagi. See mis ta ütles oli täiesti tõsi.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 6:36 am

OT: Mkay.

Kat oli jälle pilgu oma jalgadele pööranud ja kividega jalgpalli mängima hakkanud. End sealt avastades mõtles Kat CeCe jutu peale. Ta noogutas ja vaatas siis jällegi CeCet. " Ahsoo.. " naeratas Kat teades, et peaks seda linna veel ilusti teadma. Varsti enam võibolla mitte.. See selleks. Kat sirutas parema käe välja: " Katey Selena. Võid Kat öelda, " ütles Kat JÄLLE naeratusega. Ta vaatas oma küüsi, siis pinki ja siis jälle oma "jalgpalliplatsi."
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 6:43 am

"Cecilie McClurken, võid kutsuda CeCe'ks," lausus CeCe siis korraks naeratades. Ta sirutas ka oma käe tüdruku poole. Ta oli vahepeal niisama mõõdunud inimesi jälginud ja ka vaadanud siinseid maju. Need elumajad on siin 1. ringkonnas palju uhkemad kui seal 6. ringkonnas.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 8:25 am

Kat tõstis pea jällegi üles, sasis enda pool-roosasid ja pool-blonde juukseid ja vaatas siis kissitades päikest. Ta tundis, kuidas päike tema nägu ja näonahka silitas. Tal oli nii hea. Kuni ta kuulis CeCet end tutvustdes. Kat noogutas selle peale ja naeratas. Vaadates kissitades päikest, vaatas Kat uuesti CeCet; " Kuidas teil läheb? Millises piirkonnas te elate, CeCe? " küsis Kat uudishimulikult naeratades. Vastust oodates vaatas ta jälle päikest.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 8:49 am

"Mul läheb suhteliselt hästi vist. Ma elan muidu kuuendas," lausus CeCe ja vaatas ikka neid maju, mis siin ümber ringi oli mõnda aega. "Aga kuidas teil läheb?" küsis a siis tüdrukult, ta sai ise juba aru, et tüdruk elab siin esimeses ringkonnas. Nüüd jälgis ta enda ees olevat maapinda. Tegelt ei lähe CeCe'l kohe üldse hästi, kõigil pole vaja tema elulugu vaja teada.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 11:33 am

Kat pani oma käed pingile, mõtles korra ja pööras pea päikselt CeCe poole. Tuul sasis tema juukseid ja ajas need näkku. Kat tõstis käe ja pani juuksed kõrva taha. " Vist? Miks käis lõppu "vist"? Nojah, tean, ma olen küll võõras, aga mulle ei meeldi saladused, " ütles Kat lihtsalt uudishimust. Kuni Katile meenus ema. Midaiganes.. Kat meenutas seda temalt selgeks saadud mõttetera või mis see nüüd oligi.. " Naised ütlevad tihtipeale, et elavad "hästi", ma saan aru, et tegelikult see ei ole ju nii? " Ta vaatas CeCet ja jäi vastust ootama. " Minul läheb küll hästi jah. Vähemalt praegu, "
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 11:42 am

"Lihtsalt, mured vanematega või midagi sarnast," lausus siis CeCe, ta tõesti ei tahtnud kõikidele rääkida, et ta ei saa oma vanematega üldse läbi ja need kavatsed tema tänavale visata, see peaks lähi päevil nüüd kindlalt juhtuma. Küll CeCe leiab omale kuskilt ikka selle elupaiga kui vaja ja süüa oskab ta juba ammu omale leida.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 12:14 pm

Kat vaatas sebivaid inimesi, keda vähemaks oli jäänud. Ta võttis välja oma telefoni, tegi selle lukust lahti ja vaatas kella. Õhtu oligi kätte jõudnud. Kat pani telefoni taskusse tagasi ja vaatas siis murelikult CeCet. Ta oli just hiljuti võibolla midagi sellist kogenud. " Ma vist tean seda tunnet või midagi sarnast vähemalt, " lausus Kat jälle oma perele mõeldes. See mõte ajas ta nii närvi.. Tal pole siin, 1. ringkonnas kedagi, kellega kusagil käia. Midaiganes, mõtles Kat. " Soovite äkki minu juurde tulla? Ma teen kohvi ja küpsetan kooki. Kui te muidugi tahate tulla? " küsis Kat laialt naeratades. " Elan siin samas, " Kat vaatas maja, mis tema selja taga asus. Kat naeratas ja tõusis vaikselt.

OT: Midagi sellist, aint et rahvarohkemat ja suuremat eks ole..

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 12:24 pm

"Ahah, kui aus olla siis ma ei ole oma vanematega kunagi läbi saanud," lausus CeCe ja vaatas siis taevast taas. Ta ei tahtnud eriti oma vanemadest rääkida, see oli tema jaoks kõige jubedam teema maailmas. "Ega teest ja küpsisdest ära ei ütleks, ega polegi neid ammu söönud ega joonud," lausus Amy siis korrakas naeratades, mis oli isegi ehtne, üle pika aja. Ta siis tõusis ka püsti.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 12:41 pm

OT: Teen eraldi teema või jätame sama?
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 1:06 pm

OT: Võime siin samas ka edasi kirjutada.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Katey McKenzie

Katey McKenzie


Posts : 167
Join date : 03/04/2012

ID
Hüüdnimi: Kati, Sel.
Piirkond: 1. piirkond.
Relv: Nuga, isa vibu.

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 1:15 pm

OT: Nojah.. Just tegin uue.
Tagasi üles Go down
Cecilie McClurken

Cecilie McClurken


Posts : 764
Join date : 01/04/2012
Age : 28

ID
Hüüdnimi: CeCe, Amy
Piirkond: 6. piirkond
Relv: Vibu

Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. EmptyReede Aug 17, 2012 1:16 pm

OT: Okay, eks ma siis liitun tollega Very Happy
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Sponsored content





Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.   Sometimes I wanna go to sleep and never wake up. Empty

Tagasi üles Go down
 
Sometimes I wanna go to sleep and never wake up.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hunger games :: Väljaspool rollimängu :: Surnuaed-
Hüppa: